Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė 2013

NEŽINAI?      Į BIBLIOTEKĄ!

13-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

2013 m. balandžio 23–29 d.

Savaitės tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo neskaitymo socialinę problemą ir skatinti jaunimą skaityti, eiti į bibliotekas, jose siekti žinių, mokytis ir bendrauti su bendraamžiais. Bibliotekose sukauptos knygos, elektroninių informacijos išteklių kolekcijos – tai kūrybinės laboratorijos skleistis originalioms mintims, įkvėpimo šaltinis idėjoms ir pamatas ateities sėkmei. Gal visų atsakymų bibliotekose ir nėra. Bet čia yra žinių, kur tuos atsakymus rasti. Internetas yra gerai. Biblioteka – geriau!

Mūsų bibliotekoje:
  • “Dienos be delspinigių” Delspinigių  neskaičiuosime  leidiniams, kuriuos grąžinsite antradienį (balandžio 23 d.) arba  trečiadienį (balandžio 24 d.)
  • Sužinok apie universiteto prenumeruojamus elektroninius išteklius! Lankstinukai dalinami abonementuose ir skaityklose.
  • „Padovanok vertingą knygą!“ Gal namuose turite vertingą knygą, kurią galite padovanoti bibliotekai?
  • „Bibliotekos knyga Tau!” Tarp bibliotekos dovanojamų knygų gal rasite sau reikalingą.
Laukiame Jūsų Centriniame abonemente