ALEKSANDRO ŠTROMO POLITINIŲ MOKSLŲ SKAITYKLA

S. Daukanto g. 25, I a.  (Lietuvių išeivijos institutas)
LT - 44249 Kaunas

Kaip mus rasti (žemėlapis)

Tel.: (8 37) 327839, 3020 (vidaus)

Darbo laikas
I - V
VII
8–16

Skaitykla papildomai dirba šeštadieniais ar sekmadieniais, suderinus su fakultetų dekanais

Paskutinį mėnesio penktadienį, Bibliotekos švaros dieną ir valstybinių švenčių dienomis skaitytojai neaptarnaujami.

FONDAI:

Skaitykla atidaryta 2001 metais, jos fondą sudaro žymaus teisininko, politologo Aleksandro Štromo biblioteka - 12 tūkst. politinių, socialinių, humanitarinių mokslų knygų anglų, rusų ir kitomis kalbomis, disidentinė periodika.
Čia užsakomi ir skaitomi Broniaus Kviklio ir Vytauto Kavolio asmeninių kolekcijų dokumentai.
Skaitykloje - 14 darbo vietų skaitytojams.

LEIDINIŲ PAIEŠKA:

Informacija apie skaityklos leidinius pateikiama Bibliotekos bendrajame kataloge.
Bendrojo katalogo kolekcijos:

INTERNETAS:

Skaitykloje yra 2 kompiuteriai, skirti studijų ir mokslo informacijos paieškai, el. paštui.